Ґуставо. Сором’язливий привид

«Ґуставо. Сором’язливий привид»
Флавія Зорілла Драґо

Про книгу «Ґуставо. Сором’язливий привид» Флавії З. Драґо

Ця чудова книжка-картинка мексиканської художниці Флавії З. Драґо про те, як знаходити сміливість заводити друзів. Вона ідеально підходить для моторошного сезону та й будь-коли.

Милий привид Ґуставо вміє робити всілякі примарні речі: ходити крізь стіни, змушувати предмети літати та світитися в темряві. А найбільше він любить грати гарну музику на своїй скрипці. Але Ґуставо сором’язливий, і деякі речі йому даються важче, як-от подружитися з іншими монстрами. Щоразу, коли він намагається наблизитися до них, він розуміє, що вони просто не помічають його. Тепер, коли свято наближається, він може дещо зробити, щоб його нарешті помітили.

Яскраві ілюстрації з вигадливою деталізацією та візуальним гумором розповідають милу й дещо незвичну історію про самотність, хоробрість і дружбу, яка неодмінно сподобається маленьким читачам.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Ґуставо. Сором’язливий привид» Флавії З. Драґо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Ґуставо. Сором’язливий привид» Флавії З. Драґо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

20 переглядів