Авторське право

Сайт “Knizhki” створений задля культурно-просвітницької діяльності, щоб якомога більша кількість людей мала доступ до шедеврів художньої літератури саме українською мовою.

Твори, де викладені саме фрагменти книг, були на законних правах партнерів взяті в тому об’ємі, який вони надають.

Твори, що викладені повністю є або загальнодоступними або являють собой народну творчість, яка не підлягає авторському праву.

Але якщо у нашій книжковій бібліотеці Knizhki міститься контент, що порушує чиєсь авторське право, то адміністрація сайту видалить його  на прохання власника авторських прав або іншої особи, якщо ця особа має законні права вимагати вилучення матеріалів.

Вилучення твору

Зауважимо, що видалення контенту з нашого сайту не усуне повністю його з усього Інтернету. Тому чи не буду краще знайти який-небудь компроміс, який був би вигідний як авторам так і читачам?

Порядок провадження процедури вилучення наведено нижче.

  1. підтвердження документально своєї особистості,
  2. документи, що підтверджують авторське право на конкретний контент, який ви хочете, щоб було вилучено (ви вказуєте у email-листі посилання на контент).

Якщо ми переконуємося, що до нас звернувся саме автор/перекладач твору, то обов’язково видаляємо контент з сайту. Перевірка здійснюється задля уникнення хибних вимог шахраїв, які пишуть від імені автора/перекладача.

Ми завжди відкриті до щирогу діалогу з власниками авторських прав для досягнення нашої спільної мети — донесення україномовної літератури до читача.

Контакт адміністрації: abuse.knigi@gmail.com