💥 Бойовики

Спецслужби Перейти

Епічні та круті бойовики в літературі

Розвиток кінематографу не зміг перебороти бажання сотень тисяч читачів повернутись до епічних історій, що викладені в літературних історіях письменниками зі всього світу. Саме тому жанр бойовиків в літературі і донині є популярним, та навіть більше того – розвивається. Від нового покоління бойовиків другої половини ХХ століття, де важливу роль відіграла японська література з великими бойовими роботами, до розмірковувань на тему можливої Третьої світової війни, цей жанр знаходить в собі щось нове та розвиває це.

Специфіка жанру бойовиків в літературі

Чимало книг, що є бойовиками, самі по собі антиутопічні. В них людство поринуло в темні часи, де герої мусять боротись та долати ворогів щодня, щоб банально вижити. Це робить більшість книг-бойовиків володарями гостро-напруженого сюжету, де читачам в певний момент може здатись, що у героїв немає виходу.

Головна відмінність між літературним та кінематографічним видом бойовика полягає в тому, що бойовики «на папері» володіють часто драматичним сюжетом, де попри екшн-сцени важлива роль відводиться саме образам персонажів та змалюванню їх характерів, чого немає в фільмах. Саме тому, почавши читати онлайн книги бойовики українською мовою, можна легко порівнювати себе з персонажами історії та симпатизувати їм.

А знайти більше епічних та масштабних історій можна у нас, коли ви вирішите скачати книги бойовики українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон на нашому електронному ресурсі.