🌍 Пригодницькі книги

Пригодницька література, що не змусить вас сумувати

Пригодницька література поряд з іншими відомими та популярними жанрами сьогодні займає першість серед кількості опублікованих книг, письменників та читацької аудиторії. Пригоди ще з давніх-давен були дуже важливим жанром для літератури. В ньому через призму героя читачі могли впізнати себе, надихатись його прикладом та ставати кращими. Ці тенденції залишаються актуальними й сьогодні. Цей жанр пережив не одне переродження, змінюючись, покращуючись та стаючи іншим, але при цьому він завжди залишав за собою незмінні атрибути в вигляді головного героя, випробувань, які випадали на його долю, та зло, яке він мав побороти.

Говорячи про пригодницькі романи, неможливо не згадати «Одіссею», яка по праву вважається однією з найстаріших та найвідоміших книг. В ній є всі вищезгадані атрибути, що відносять цю книгу саме до пригодницького жанру. Проте, з того часу пройшло чимало років і не дивно, що сьогодні жанр виглядає зовсім інакше. Що цікаво, за допомогою цього жанру письменники завжди намагались передати головні проблеми свого часу, та показати їх через образи своїх героїв.

Розвиток жанру пригодницької літератури

Історію пригодницьких книг неможливо уявити без епохи романтизму та неоромантизму, на хвилях якого цей жанр захопив не тільки Європу, а й цілий світ. Є багато світових найкращих авторів цього жанру. Почавши читати онлайн книги про пригоди українською мовою, кожен може повернутися в світ дитинства, коли пригоди були всюди.

Довгий час цей жанр вважався несерйозним через певну казковість подій та їх суть, яка не завжди була реалістичною. Але зі зміною жанру до нього приходили і більш серйозні та напружені сюжети, тому пригодницькі книги для дорослих теж почали з’являтись на книжкових полицях читачів світу. Їхня відмінність полягала в тому, що вони піднімали суспільні чи морально-етичні проблеми, які й робили ці книги привабливими навіть серед поціновувачів літератури старшого віку.

Нове життя книг про пригоди в ХХ столітті та їх розквіт

Зрештою, книжки про пригоди завоювали світ і зараз їх читає ледь не кожен, хто коли-небудь брав до рук книгу. Вони є на будь-який смак: від магії до космічних подорожей. Цікавість, динамічність та загадковість роблять ці книги затребуваними і зараз. Їх читають як малі, так і дорослі, і тому не варто відноситись до цього жанру дуже критично. Він розважає свого читача, та намагається дати йому цікаві спогади про пригоди улюблених героїв.

Пориньте до світу небезпечних подорожей та відкриттів, вирішивши скачати пригодницькі книги українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон, скориставшись нашим електронним ресурсом.