Новинка
Соловей

«Соловей»
Крістін Генна

Про книгу «Соловей» Крістін Генна

«Соловей» – життєствердна і надзвичайно зворушлива історія, що розгортається на тлі Другої світової війни під час нацистської окупації Франції.

Двох сестер – В’янн та Ізабель Моріак – розділили час і обставини, змусивши кожну йти своїм шляхом. Одну – приєднатися до партизанського руху спротиву, іншу – ділити дах із ворогом та пережити нелюдські страждання заради порятунку власних дітей.

Ця книга – відверта розповідь про Другу світову очима жінки та її роль у цій війні, про материнство і справжню сестринську любов, про відданість і, зрештою, перемогу.

Книга для поціновувачів якісної художньої літератури, усіх, кого цікавить період Другої світової та любителів реальних історій.

У «Солов’ї» показано те, про що мовчать підручники історії, – війну очима жінки та її роль у цих подіях. Основою книги стала реальна історія бельгійки, яка була членом партизанського руху спротиву.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Соловей» Крістін Генна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Соловей» Крістін Генна

ЦитатаЛюбов показує нас такими, якими ми хочемо бути, а війна показує нас такими, якими ми є.
Цитата...я знаю, що по-справжньому важливо. І це зовсім не втрати. Найважливіше пам'ять. Рани зцілюються. Біль минає. Кохання залишається. Ми залишаємося.
ЦитатаІсторію пишуть чоловіки. (...) Жінки звикли. У цій війні ми залишалися в тіні. А після війни нас не кликали на паради, не нагороджували медалями та не писали про нас у підручниках історії. Під час війни ми робили те, що мали робити, а коли вона закінчилася, зібрали уламки свого життя і побудували з них нове.
ЦитатаЯкщо стрибнеш зі скелі, то принаймні зможеш трохи політати, перш ніж впадеш.

Скачати безкоштовно книгу «Соловей» Крістін Генна російською мовою

Читати онлайн книгу «Соловей» Крістін Генна російською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Соловей
Кристин Ханна


Франция, 1939-й. В уютной деревушке Карриво Вианна Мориак прощается с мужем, который уходит воевать с немцами. Она не верит, что нацисты вторгнутся во Францию… Но уже вскоре мимо ее дома грохочут вереницы танков, небо едва видать от самолетов, сбрасывающих бомбы. Война пришла в тихую французскую глушь. Перед Вианной стоит выбор: либо пустить на постой немецкого офицера, либо лишиться всего – возможно, и жизни.

Изабель Мориак, мятежная и своенравная восемнадцатилетняя девчонка, полна решимости бороться с захватчиками. Безрассудная и рисковая, она готова на все, но отец вынуждает ее отправиться в деревню к старшей сестре. Так начинается ее путь в Сопротивление. Изабель не оглядывается назад и не жалеет о своих поступках. Снова и снова рискуя жизнью, она спасает людей.

«Соловей» – эпическая история о войне, жертвах, страданиях и великой любви. Душераздирающе красивый роман, ставший настоящим гимном женской храбрости и силе духа. Роман для всех, роман на всю жизнь.

Книга Кристин Ханны стала главным мировым бестселлером 2015 года, читатели и целый букет печатных изданий назвали ее безоговорочно лучшим романом года. С 2016 года «Соловей» начал триумфальное шествие по миру, книга уже издана или вот-вот выйдет в 35 странах.

Кристин Ханна

СоловейTHE NIGHTINGALE by Kristin Hannah Copyright

© 2015 by Kristin HannahКнига издана с любезного разрешения Jane Rotrosen Agency LLC и Литературного агентства Эндрю Нюрнберга© Мария Александрова, перевод, 2016

© «Фантом Пресс», оформление, издание, 2016


* * *
Один


9 апреля 1995 года

Побережье Орегона

Если я чему и научилась за свою долгую жизнь, то именно этому: любовь показывает нас такими, какими мы хотим быть, а война показывает нас такими, какие мы есть. Нынешние молодые хотят знать все обо всех. Они думают, что, разговаривая о проблемах, смогут их разрешить. Но я из поколения не столь бойкого. Мы знаем, как важно забывать и порой поддаваться искушению начать все заново.

Впрочем, в последнее время я все же вспоминаю и о войне, и своем прошлом, и о людях, которых потеряла.

Потеряла.

Звучит так, словно я обронила своих любимых невесть где, оставила их в каком-то случайном месте и по глупости не сумела отыскать.

Нет, они вовсе не потеряны. Они просто ушли.

Відгуки на книгу «Соловей» Крістін Генна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Соловей» Крістін Генна одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Соловей» Крістін Генна у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

470 переглядів