Популярні книги

Сортувати за:

Бестселери: книги, які читає весь світ

Книжок у світі написано стільки, що їх навіть неможливо всі порахувати, і вони продовжують писатись і друкуватись. Та далеко не кожна стане відомою і популярною. Будь-які книжки бестселери – це твори, які цікаві людям і тому вони охоче їх купують, тобто це видання, які найкраще продаються в одній країні або й у всьому світі.

Звісно поняття «бестселер» з’явилось відносно нещодавно, бо ще років сто назад ніхто про нього й не знав, хоча вже тоді були світові бестселери книги, написані талановитими авторами. Багато творів, написаних у далекому (або не дуже) минулому – це популярні книжки, які й у 21 столітті читають із задоволенням, бо те, що стало вже класикою, лишається актуальним надовго.

Якщо подивитись на кожен літературний жанр, то найкращі книги українською можна знайти у всіх з них. Це можуть бути як твори українських авторів, так і переклади іншомовних бестселерів. На нашому сайті ви знайдете найпопулярніші книги українських письменників, написані як для дітей, так і для дорослої аудиторії.

Які книги зараз популярні і вважаються бестселерами?

Все те, що відбувається у суспільстві і загалом у світі, знаходить відображення у творчості письменників і поетів. Дивлячись на сучасні реалії, можна припустити, що особливе зацікавлення викликають книжки історичні, аналітичні, а також на політичну тематику. Що ж стосується літератури художньої, то фентезі – це саме ті популярні книги, які варто прочитати, незалежно від віку.

Для тих, хто бажає читати онлайн популярні книги, наша віртуальна бібліотека завжди відчинена. Все більшої популярності набувають твори, які пишуться для дитячої та юнацької аудиторії, але читати їх можна всією родиною. Визначати, які з них кращі українські книги сучасності можуть і літературознавці, і критики, і звичайні читачі, які своїми схвальними відгуками і дають зрозуміти, що твір хороший.

Кожен книголюб може скласти власний топ книг українською або ж скористатись тими рейтингами, які вже складені іншими людьми. Та скільки б не минало років, а найкращі українські книги лишаються тими ж – написаними визнаними класиками української літератури. Вони неодмінно входять в топи українських книг різних років і історичних періодів, але додаються туди і нові імена.

Де знайти кращі українські книги-бестселери?

Не потрібно далеко ходити, щоб знайти цікаву книгу, бо все, що потрібно, є на нашому сайті. Тут можна скачати популярні книги дитячі, і для підлітків, і для дорослих, і ті, які вже успішно екранізовані, і ті, навколо яких було багато гучних розмов чи скандалів. Також у нас ви знайдете автобіографії видатних особистостей сучасності, у яких вони розповідають про своє життя і труднощі, з яким стикаються, як і звичайні люди.

Наш ресурс дає можливість як читати твори в режимі онлайн, так і скачати безкоштовно популярні книги українською мовою для читання у форматах pdf, fb2, txt, epub, rtf на будь-який пристрій. Так кожен бажаючий може створити власну електронну бібліотеку, яку навіть можна носити з собою.