Джеймс Клір

Джеймс Клір

  • Країна: США

Біографія Джеймса Кліра

Джеймс Клір — автор бестселера №1 New York Times «Атомні звички», який розійшовся тиражем понад 10 мільйонів примірників по всьому світу. Роботи Джеймса Кліра були представлені в журналі Time, в New York Times, Wall Street Journal і на CBS This Morning.

Крім того, Джеймс Клір є постійним доповідачем у компаніях зі списку Fortune 500 — Capital One, Cisco, General Electric, Honda, Intel, LinkedIn, Lululemon, McKinsey & Company, Merrill Lynch та багато інших.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеймса Кліра українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джеймса Кліра допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Джеймса Кліра безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Джеймса Кліра складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джеймс Клір ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джеймс Клір»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *