Новинки

Сортувати за:

Новинки книг / нові книги / книжкові новинки для приємного досугу в нашій бібліотеці

Коли на книжковому ринку з’являються нові імена – це означає, що будуть і нові твори. Або ж уже відомі автори випускають щось новеньке. Тільки у шаленому потоці інформації буває важко не пропустити щось цікаве, як от літературні новинки, наприклад. На нашому ресурсі ви знайдете і нові книги українських авторів, і світові бестселери, які лиш нещодавно з’явились, але вже мають український переклад.

Нові книги сучасних українських письменників, які періодично виходять, написані у найрізноманітніших жанрах, тож знайти серед них можна і романтичні історії, і пригоди, і фентезі, і твори на військову тематику, і багато інших. Окрім того, нові українські книги можуть бути не лише прозовими, а й поетичними, бо поети теж продовжують творити і радувати своїх прихильників новими віршами «про наболіле» і не тільки.

Навіть якщо у вас немає можливості чи часу слідкувати за літературним світом і процесами, які у ньому відбуваються, з допомогою нашого ресурсу ви будете дізнаватись про нові книжки і за бажання читати їх, обравши те, що найбільше зацікавить.

Де знайти книжкові новинки?

Ні погодні умови, ні пора року, ні інші фактори не зможуть завадити тим, хто бажає читати онлайн книжкові новинки, бо наш сайт – це віртуальна книгарня, яка працює завжди. А щоб було ще зручніше, рекомендуємо скачати безкоштовно новинки книг українською мовою у форматах fb2, txt, epub, rtf і читати їх навіть тоді, коли ви «не в мережі».