Новинка
Хід королеви

«Хід королеви»
Уолтер Тевіс

Про книгу «Хід королеви» Уолтера Тевіса

1950-ті роки. Бет Гармон – звичайна сирота із незвичайним хистом до шахів. Гра – її єдина пристрасть. Доки Бет у грі, доти контролює себе та… згубну жагу до транквілізаторів і алкоголю. Дівчина відчайдушно бажає стати феноменальною шахісткою, але водночас усе дужче хоче втекти подалі від цієї реальності. Наближається вирішальний шаховий двобій із чемпіоном світу, російським гросмейстером Василієм Борґовим. Одна хибна комбінація може зіпсувати всю гру, а неправильний хід – зламати майбутнє. Бет укотре втрачає контроль над собою. Проте цього разу заради перемоги вона не шкодуватиме ні шахових фігур, ні живих людей.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Хід королеви» Уолтера Тевіса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Хід королеви» Уолтера Тевіса

Читати онлайн книгу «Хід королеви» Уолтер Тевіс українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Хiд королеви
Волтер Тевiс


1950-тi роки. Бет Гармон – звичайна сирота iз незвичайним хистом до шахiв. Гра – ii едина пристрасть. Доки Бет у грi, доти контролюе себе та… згубну жагу до транквiлiзаторiв i алкоголю. Дiвчина вiдчайдушно бажае стати феноменальною шахiсткою, але водночас усе дужче хоче втекти подалi вiд цiеi реальностi. Наближаеться вирiшальний шаховий двобiй iз чемпiоном свiту, росiйським гросмейстером Василiем Борговим. Одна хибна комбiнацiя може зiпсувати всю гру, а неправильний хiд – зламати майбутне. Бет укотре втрачае контроль над собою. Проте цього разу заради перемоги вона не шкодуватиме нi шахових фiгур, нi живих людей.

У форматi PDF A4 збережений видавничий макет книги. (В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.)

Волтер Тевiс

Хiд королеви


Для Елеонори


Тi безверхi вежi згорять,
Те лице з уяв пропаде.
Делiкатна ваша хода
У вiдлюднiсть вас приведе.
Жiнка – на три чвертi дитя —
Потихесеньку – в цiй грi вся —
Наслiдуе рухи нiг
Лудильника, що впився.
Як довгонога муха над протягом,
Мандруе ii думка над тишею[1 - Переклад В. Коротича. (Тут i далi прим. перекл.)].

    В. Б. Єйтс. Довгонога муха


© Walter Tevis, 1983, 2014

© Netflix, обкладинка, 2021. Used with permission

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


Слово автора


Дивовижнi шаховi партii гросмейстерiв Роберта Фiшера, Бориса Спаського та Анатолiя Карпова роками приносили насолоду таким гравцям, як я. Проте оскiльки «Хiд королеви» – це твiр лiтератури, було б недоречно вводити iх як персонажiв до цiеi книги хоча б тому, що ii подii могли суперечити iхнiм реальним iсторiям.

Я хотiв би висловити подяку Джо Енкрайлу, Фейрфiлду Гобену i Стюарту Мордену, чудовим шахiстам, якi допомагали менi з книжками, журналами й правилами турнiрiв. Менi також пощастило з люб’язною та сумлiнною допомогою майстра Брюса Пандольфiнi: вiн вичитував текст i вказував на помилки, пов’язанi з шахами, в якi вiн, усiм на заздрiсть, так добре грае.


1


Бет дiзналася про смерть матерi вiд жiнки з планшеткою. Наступного дня в «Геральд-Лiдер» з’явилася ii свiтлина.

Відгуки на книгу «Хід королеви» Уолтера Тевіса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Хід королеви» Уолтера Тевіса одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Хід королеви» Уолтера Тевіса у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

420 переглядів