🧙‍♂️Фентезі

Читайте фентезі для гарного настрою

Навіть у спокійні часи бувають погані новини, бо у світі постійно щось відбувається. Та навіщо псувати собі настрій негативом, якщо можна читати фентезі онлайн українською мовою прямо тут – на нашому ресурсі, де вже зібрана чималенька колекція книжок цього жанру.

Що таке фентезі? Якщо дуже коротко, то це своєрідні казки, тільки для дорослих, хоча насправді це піджанр, який став відгалуженням від фантастики. А відмінність його від «матінки» у тому, що події у фентезійних історіях зазвичай відбуваються у вигаданій реальності, де чари і магія – це частина звичного життя, де неможливе стає можливим. Окрім того, і українське фентезі і іншомовне не містять у сюжеті наукових чи псевдонаукових фактів.

Книги фентезі, які варто прочитати молоді і дорослим

Занурюючись у світ фентезі, навіть якщо він видається ідеальним, все ж не варто забувати, що це вигадана реальність, створена стараннями автора. Хоча іноді дійсно корисно читати або слухати аудіокниги жанру фентезі, щоб відволіктись від буденності і проблем.

Та що б ви не читали, новинки фентезі чи твори, які написані давно, помітним буде жанрове розмаїття таких романів, повістей і оповідань. Якщо поглянути на найкращі книги фентезі для підлітків, то серед них буде і героїчне, і ігрове (засноване на рольових іграх), і гумористичне фентезі.

Звісно, такі жанри будуть цікаві і дорослим читачам, але окрім них зрілу аудиторію, яка полюбляє історії з «вкрапленнями» магії, зацікавлять твори історичні та епічні. До першої категорії увійдуть твори, де представлені варіанти альтернативної історії, тобто подій, що відбуваються у минулому, але з додаванням чогось магічного і явно нереалістичного.

Для епічних творів, які входять, до речі, в топ книг фентезі, характерним є опис боротьби позитивних персонажів із силами зла або представниками темного світу. Герої таких історій зазвичай сильні, великі, мужні мандрівники, які мають виконати якусь важливу місію.

Отже, якщо ви теж вже стали (або майже стали) прихильником цього надзвичайного цікавого літературного жанру, рекомендуємо скачати книги фентезі українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон, скориставшись нашим ресурсом, щоб читати їх у зручному місці і у будь-який час, щойно виникне таке бажання.