Книги про чарівників

Сортирувати за:

Книжки про чарівників та чаклунів – казкові історії для молоді і дорослих

Жанр фентезі користується особливою популярністю у підлітків та й загалом у молоді. Та це й не дивно, бо у ньому стає реальним те, чого у реальному житті бути не може. Діти і підлітки ще вірять у чари і чарівників, а вони ж найчастіше саме у таких творах і зустрічаються. Та ця любов до магії може залишитись і у дорослому житті, тому серед прихильників жанру можна побачити чимало людей зрілого віку.

У книгах про магів та чаклунів можна побачити різних зовні і за поведінкою, а у дечому схожих за характерами персонажів. Серед них обов’язково буде герой негативний, який буде використовувати магію проти інших, і не обійдеться, звісно ж, без позитивного персонажа, який буде всіх рятувати, стане на захист своїх друзів, а то й усього людства, вступить у двобій з негідником.

Історії, написані для молоді, будуть більше нагадувати казку, а от ті твори, що призначені дорослішим читачам, багато у чому описують звичайне життя, але з додаванням магії та чарів. Події можуть відбуватись як у реальному світі, так і у вигаданому.

Де почитати або скачати книжки про чарівників та чаклунів?

Пропонуємо читати онлайн книги про чаклунів українською на нашому сайті. Тут ви знайдете як світові бестселери, багато з яких вже було екранізовано, так і твори українських письменників, про які, можливо, не так багато говорили, та вони не менш цікаві.

Також у нас можна скачати безкоштовно книги про чарівників у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на будь-який пристрій, з якого вам потім зручно буде читати, щоб улюблена історія була завжди у вільному доступі.