Історичне фентезі

Сортирувати за:

Історичне фентезі – чарівна мандрівка у минуле

Історичні романи дають можливість читачам на деякий час перенестись у минуле – далеке чи не дуже, щоб поглянути, як тоді жили люди, чим займались, які події взагалі відбувались.

Зазвичай їх сюжети засновані хоча б частково на тому, що було насправді. А якщо додати до основної історії трохи магії та чарів, а головних дійових осіб наділити незвичайними уміннями, то це вже називатиметься фентезі.

В результаті виходить історичне фентезі, яке поєднує у собі елементи двох жанрів і привертає ще більше аудиторії. Такі твори подобаються як жінкам, так і чоловікам, як молоді, так і дорослим.

Характерні особливості історичного фентезі

Зрозуміти, що перед вами твір саме з розряду історичного фентезі можна по характерних ознаках:

  • люди і міфічні істоти живуть в одному світі, але зазвичай не перетинаються і навіть можуть не знати одне про одного;
  • присутні альтернативні варіанти історії – коли минуле чи реальність змінюються під впливом чогось або когось;
  • реальні історичні події, які лежать в основі сюжету, відбуваються в умовах іншого – вигаданого світу.

Де почитати книги  історичне фентезі?

На нашому літературному порталі можна читати онлайн історичне фентезі українською мовою у будь-який час. У нас є твори як уже відомих авторів, так і тих, про кого ще мало знають, але їх роботи цікаві і варті уваги.

Окрім того, тут кожен, хто забажає, зможе скачати безкоштовно історичне фентезі у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, щоб насолоджуватись читанням за будь-яких умов (навіть офлайн).