Павло Дерев’янко

Павло Дерев’янко

  • Країна: Україна

Біографія Павла Дерев’янка

Павло Дерев’янко — перспективний український письменник, за фахом перекладач з арабської мови.

Про автора дуже коротко: абсолютно раціональна людина. Не вірить в містику, не має характерників в роду, прагне спокійного життя на роялті з мандрами, дружиною та віскі Writer`s tears, тож toss a coin to your Derevianko. Не любить публічність та вести інстаграм. Любить презентації, коли все зарання домовлено, ігри, мотоподорожі, смачну їжу, фанатські відгуки.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Павла Дерев’янка українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Павла Дерев’янка допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Павла Дерев’янка складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Павло Дерев’янко ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Павло Дерев’янко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *