Дмитро Білий

Дмитро Білий

  • Дата народження: 25.07.1967
  • Країна: Україна

Біографія Дмитра Білого

Дмитро́ Дми́трович Бі́лий — український письменник, історик, дослідник Кубані, бандурист, осавул Азовського козацького війська, майор міліції у відставці. Доктор історичних наук, професор. Член Донецького відділення НТШ. Член Національної Спілки письменників України. Завідувач відділу історичних досліджень Голодомору-геноциду Інституту дослідження Голодомору.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Дмитра Білого українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Дмитра Білого допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Дмитра Білого повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Дмитра Білого складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Дмитро Білий ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Дмитро Білий»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *