Жахи (кошмари, жахіття)

Сортирувати за:

Жахи – літературні твори, від яких стигне кров

Жахи – один із жанрів літератури, який користується популярністю, незважаючи на свою моторошність. Читати жахастики люблять як підлітки, яким подобається перевіряти свою нервову систему на міцність, а потім вихвалятись один перед одним, хто довше протримався і не закрив книгу, так і дорослим, які просто люблять гострі відчуття і потужні емоції.

Від самого початку кошмари і жахи писались авторами для того, щоб змусити читачів відчувати тривогу і страх, знаходитись у стані постійної напруги протягом читання усього твору. Талановитим письменникам (а їх чимало) вдається створювати у своїх романах чи повістях атмосферу напруженого очікування чогось страшного, жахливого, а головне – неминучого.

Варто сказати, що у такій літературі можуть бути елементи й інших жанрів, наприклад, фантастики, фентезі чи навіть комедії. До речі, комедійні жахастики в літературі (і в кіно) дуже любить молодь. Також популярними стали слешери – історії, де є маніяк, який методично вбиває молодих людей, але хоча б комусь одному вижити вдається.

Кращі жахи світової літератури

Вважаєте світову славу можуть здобути лише драматичні чи історичні романи, які торкаються багатьох важливих, глибоких і важких тем? Можливо, колись так і було, але сьогодні вже інший час, тому навіть трилери, жахи та інші страшні історії можуть завоювати багатомільйонну армію прихильників.

Є серед сучасних письменників, які спеціалізуються саме на такому жанрі, справжні легенди літератури, книги яких нерідко екранізуються, що робить їх ще популярнішими. А хтось саме після перегляду фільмів починає читати книжки, за якими їх було знято.

Найвідомішим автором жахів, письменником, що став класиком ще за життя, є Стівен Кінг, який продовжує випускати книжки, а кінематографісти продовжують за їх сюжетами створювати нові кінострічки.

Де краще читати жахи в інтернеті?

Якщо у вас міцні нерви і ви любите їх лоскотати книжковими історіями жахів, заходьте на наш сайт – тут ви знайдете чимало історії, від яких волосся ставатиме сторч, а нерви будуть на межі. У нас можна читати онлайн безкоштовно жахи українською у будь-який час, навіть уночі (якщо не стане аж занадто лячно).

Крім того, на нашому ресурсі є можливість скачати безкоштовно книги-хоррори українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, щоб мати до них доступ завжди, навіть якщо раптом відключиться Мережа.