Катріона Ворд

Катріона Ворд

  • Країна: Великобританія

Біографія Катріони Ворд

Катріона Ворд — американська та британська письменниця горрору.

Вона народилася у Вашингтоні, округ Колумбія. Сім’я Катріони багато переїжджала, і дівчинка жила в Сполучених Штатах, Кенії, на Мадагаскарі, в Ємені та Марокко. Дартмур був єдиним місцем, куди родина поверталася регулярно.

Ворд викладала англійську мову в Сент-Едмунд Холі, Оксфорд. Працювала акторкою у Нью-Йорку.

Повернувшись до Лондона, вона працювала над своїм першим романом та отримала ступінь магістра творчого письма в Університеті Східної Англії.

Зараз вона пише романи та оповідання, рецензії для різних видань. Катріона Ворд отримала премію Августа Дерлета за найкращий роман жахів у 2016 ту а 2018 роках на British Fantasy Awards, що зробило її першою жінкою, яка виграла цю нагороду двічі.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Катріони Ворд українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Катріони Ворд допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Катріони Ворд безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Катріони Ворд складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Катріона Ворд ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Катріона Ворд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *