Прокляття Голдрінна

«Прокляття Голдрінна»
Ігора Вінн

Про книгу «Прокляття Голдрінна» Ігори Вінн

У давнину жителі Гілнеаса та їхній король Генн Сивогрив пліч-о-пліч боролися з воїнами Альянсу проти орочої Орди, яка намагалася захопити весь світ. Гілнеас вистояв. Але після Другої війни знову стало неспокійно. Втративши віру у союзників, король наказав спорудити високу стіну вздовж кордонів, щоби ізолювати свій народ від ворожого світу. Минуло багато років. І зараз, коли безпощадна Пуга, армія живих мерців, йде переможним маршем просторами сусіднього королівства, людство знову стоїть на краю прірви. У світі запанували війна та жах. І жителі Гілнеаса усвідомлюють, що навіть найміцніша зі стін не зможе стримувати натиск нечисті. Але найтривожніше — це чутки про нову напасть, що загрожує королівству зсередини. Про двоногих чудовиськ, які нагадують людей, але кровожерливі, як вовки.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Прокляття Голдрінна» Ігори Вінн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Прокляття Голдрінна» Ігори Вінн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

101 переглядів