Фанфік

Сортирувати за:

Літературна творчість в жанрі фанфік, що сподобається кожному відданому фанату

Назва жанру промовисто говорить про те, ким він написаний та на кого він розрахований – мова йде звісно ж про спільноту фанатів того чи іншого жанру. Фанфіки, як окремий жанр в популярній літературі, почали з’являтись не так давно, а саме в другій половині ХХ століття. Головною причиною цього стала поява продуктів масової культури, зокрема легендарних серій фільмів та книг, що підбурювали фанатів до створення власних інтерпретації цих історій. Саме це є головною особливістю цього жанру, адже його творці, беручи за основу вже існуючі всесвіт чи реальність, створюють в його рамках власну історію, в якій можуть бути персонажі вже відомі читачеві з оригіналу.

Знайдіть продовження улюбленої історії в фанфіках

Ще за далекої давнини люди намагались доповнити відомі їм історії, які не мали закінчення, або фінал яких був відкритим. Це створювало неймовірне поприще для фантазії, якої ніколи не бракувало у талановитих людей. Почавши читати фанфіки українською мовою, важко не помітити, з якою відданістю та любов’ю пишуться історії саме фанатами.

Їх сюжети дозволяють отримати продовження для тих книг та оповідей, що так і не отримали свого закінчення від автора, або ж вони дають читачам можливість ще раз повернутись в улюблену історію. Неможливо пройти повз книг в жанрі фанфіку, адже вони написані від фанатів для фанатів.

Пориньте в улюблений світ знову!