Брендон Сандерсон

Брендон Сандерсон

  • Дата народження: 19.12.1975
  • Країна: США

Біографія Брендона Сандерсона

Брендон Сендерсон — американський письменник в жанрах епічне фентезі та фантастика. Найбільш відомий завдяки вигаданому всесвіту «Космер», у якому відбуваються дії багатьох із його книг, насамперед циклів «З імли народжені» (Mistborn) та «Хроніки Буресвітла» (The Stormlight Archive). Також відомий закінченням епічно-фантастичної серії Роберта Джордана «Колесо часу». Окрім цього, Сандерсон створив кілька серій графічних романів, насамперед «Білий пісок» (White Sand) та «Темний» (Dark One), а також підліткові серії романів «До неба» (Skyward) та «Алькатрас» (Alcatraz).


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Брендона Сандерсона українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Брендона Сандерсона допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Брендона Сандерсона повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Брендона Сандерсона складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Брендон Сандерсон ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Брендон Сандерсон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *