3
Той що дає присягу

«Той що дає присягу»
Брендон Сандерсон

Про книгу «Той що дає присягу» Брендона Сандерсона

Передбачена Буря бурь обрушилася на світ, викликавши нове Спустошення і змусивши людство ще раз зіткнутися з давнім ворогом: Тими, хто приносять порожнечу; їхню спрагу помсти підживлює злісне божество. Тепер майбутнє залежить лише від Далінара Холіна, чиї змучені битвами війська знайшли притулок у стародавньому місті Урітіру. Але в стінах оплоту Сяючих лицарів зберігаються темні секрети, а криваві таємниці минулого Далінара заважають решті володарів повірити у шляхетність його помислів. Година нового випробування близька, проте насамперед героям належить зробити чимало мандрівок просторами Рошара і вистояти у битві з темною стороною власної душі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Той що дає присягу» Брендона Сандерсона українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Той що дає присягу» Брендона Сандерсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

166 переглядів