Ерін Гантер

Ерін Гантер

  • Країна: США

Біографія Ерін Гантер

Е́рін Га́нтер — це колективний псевдонім, який використовують автори Вікторія Холмс, Кейт Кері, Керіт Болдрі, Джилліан Філіп, Інбалі Ізерлес, Туї Т. Сазерленд, Кейсі Відхамм та Роузі Бест у написанні декількох серій фентезійних романів для юнацької аудиторії. Твори авторів зосереджені на тваринах і їх пригодах. Кожен з авторів відіграє різну роль: Холмс створює сюжетні лінії кожної книги, Кері, Болдрі та Сазерленд почергово пишуть книги.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ерін Гантер українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Ерін Гантер допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Ерін Гантер складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ерін Гантер ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ерін Гантер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *