Зарубіжне фентезі

Сортирувати за:

Зарубіжне фентезі – захоплююча подорож різними світами

Діти люблять казки, а підлітки – фентезі. Хоча насправді фентезійні історії подобаються читачам різного віку, навіть дорослим. Особливо вони цікаві людям, які все ще вірять у чудеса. Магія, чари, неймовірні події, мандрівки у часі – все це є у фентезі, що й робить історії, написані у такому жанрі, цікавими, захоплюючими і популярними (не просто ж так вони періодично стають бестселерами).

Разом з героями таких книг можна пережити неймовірні пригоди, помандрувати різними світами, побувати у минулому (і трохи його змінити), оволодіти магією, отримати незвичайні здібності, зустрітись з фантастичними істотами і врешті повірити у те, що чудеса дійсно інколи трапляються.

Зарубіжне фентезі: зі сторінок книг на великі екрани

Фентезі є одним із популярних жанрів не лише в літературі, а й в кінематографі. Часто буває так, що якийсь зарубіжний письменник пише хорошу книгу, яка стає популярною у читачів, її помічає хтось зі світу кіно, і через деякий час на великі екрани виходить фільм, знятий за цією книжкою.

Деякі фентезійні твори стають основою для серіалів, які, вийшовши на екрани, швидко завойовують популярність світового рівня. В результаті зростає і цікавість до оригінального твору, який починає читати ще більше людей.

Де знайти зарубіжне фентезі українською мовою?

Якщо ви хочете читати онлайн Зарубіжне фентезі українською, цікаві книжки ви знайдете на нашому сайті. У нашій колекції зібрані твори багатьох талановитих авторів, імена яких відомі на весь світ.

Тим же, хто хоче поповнити власну електронну бібліотеку, пропонуємо скачати безкоштовно Зарубіжне фентезі у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на будь-який свій пристрій для читання і насолоджуватись читанням у будь-який час.