Дженніфер Л. Арментраут

Дженніфер Л. Арментраут

  • Дата народження: 11.06.1980
  • Країна: США

Біографія Дженніфер Л. Арментраут

Дженніфер Л. Арментраут (також відома під псевдонімом Дж. Лінн) — сучасна американська романістка, авторка романов для дорослих та фентезі. Кілька її творів увійшли до списку бестселерів The New York Times.

Її вважають «гібридним» автором, вона успішно публікувала самвидав, зберігаючи активні контракти з невеликими незалежними видавництвами та традиційними видавцями.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Дженніфер Л. Арментраут українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Дженніфер Л. Арментраут допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Дженніфер Л. Арментраут складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Дженніфер Л. Арментраут ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Дженніфер Л. Арментраут»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *