Героїчне фентезі

Сортирувати за:

Непереможні та сильні в героїчному фентезі

Чимало літературних жанрів й до сьогодні продовжують еволюціонувати, набуваючи нових рис та стаючи все більш різноманітними. Але жоден інший жанр не може посперечатись з фентезі не лише в різноманітті, але й в колориті самих історій.

Особливо помітно це в піджанрі героїчного фентезі, яке зародилось ще до епохальних змін в фентезі в середині ХХ століття. Авторство жанру приписують американському письменникові Роберту Говарду, перу якого належить серія книг про Конана Варвара – титульного прикладу персонажа героїчного фентезі. Саме історії про нього надихали прийдешніх авторів на власні твори.

Цікаве в героїчному фентезі

Обраний в свій час Говардом напрямок для написання історій зазнав змін з приходом в піджанр нових авторів. Вони не лише переглянули літературні доробки батька-засновника, але й принесли чимало нового в сам жанр. Варто відзначити наближення до епічного фентезі з його розмахом подій. Різниця між ними полягала в головному герої – почавши читати онлайн героїчне фентезі, неможливо не помітити вибудовування образа на зразок Геракла з древніх міфів.

Обирайте найкращі історії, а скачати героїчне фентезі безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон можна, користуючись нашим сайтом електронних книг.