1
Нестерпна наречена, або Найкраща студентка ректора

«Нестерпна наречена, або Найкраща студентка ректора»
Ольга Обська

Про книгу «Нестерпна наречена, або Найкраща студентка ректора» Ольги Обської

Мого бажання забули спитати, коли перемістили в магічний світ і зробили студенткою магічної академії. Бачте, я належу до древнього магічного роду. Мене і заручити встигли заочно. Ха! Не на ту напали! Солодко моєму нареченому не буде, навіть якщо він виявився ректором цієї злощасної академії!

— безжурна героїня
— жахливо харизматичний диявольськи іронічний герой (якому доведеться запастися янгольським терпінням)
— ініціативна староста, яка всій своїй групі знаходить пригоди на м’яке місце
— інтриги та таємниці
— гумор
— магічна академія
— вимушений шлюб (подекуди)


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Нестерпна наречена, або Найкраща студентка ректора» Ольги Обської українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Нестерпна наречена, або Найкраща студентка ректора» Ольги Обської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

368 переглядів