Стефені Маєр (Стефані Майєр)

Стефені Маєр (Стефані Майєр)

  • Дата народження: 24.12.1973
  • Країна: США

Біографія Стефені Маєр

Сте́фені Ма́єр — американська письменниця, відома завдяки вампірській серії Сутінкова сага («Сутінки», «Молодий місяць», «Затемнення», «Світанок»), та романами «Друге життя Брі Таннер», «Господиня». Продано понад 100 мільйонів її книжок у світі, яких перекладено на 47 мов. За її книжками було знято фільм «Сутінки» (який вийшов на екрани 21 листопада 2008 року і зібрав у світовому прокаті 379 912 947 доларів США), «Молодий місяць», «Затемнення», «Світанок». Фантастичний роман «Господиня» (англ. The host) вийшов українською в 2010 році.

У 2008 Стефені Маєр було названо «автором року» згідно з американською газетою «USA Today». Вона також є автором найбільш розповсюджуваної книги в 2008: розійшлась тиражем понад 22 мільйони протягом 2008 року. «Сутінки» визнано найтиражнішою книгою 2008 року.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Стефені Маєр українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Стефені Маєр допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Стефені Маєр складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Стефені Маєр (Стефані Майєр) ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Стефені Маєр (Стефані Майєр)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *