Попаданці

Сортирувати за:

Попаданці: хто це і чому про них читають книжки?

Попаданцями називають героїв фантастичних романів, які жили у сучасному світі, а потім (невідомо з яких причин і яким способом) перенеслись у іншу реальність. Зазвичай персонажі потрапляють у минуле, де затримуються на деякий час, бо не можуть знайти способу, щоб повернутись у свою епоху. Тільки живуть вони там не завжди у своєму тілі, а можуть потрапляти і у чуже, наприклад, якоїсь історичної особи чи просто талановитої людини.

У майбутнє чи у якийсь вигаданий світ попаданці потрапляють лише зрідка, але таке все ж трапляється. А ще автор може переміщати представника якоїсь із минулих епох у сучасний світ, або ж влаштовувати герою регулярні «переїзди» між кількома світами чи століттями, оминаючи сучасність.

Тож висновок тут такий – сюжети можуть бути різними. Але спільне у них те, що головний герой потрапляє у якусь іншу реальність ненавмисно, тобто не плануючи цього спеціально. А от про те, як він виживає у нових для себе умовах і шукає способи повернутись назад, якраз і розповідають сюжети творів, які пишуться різними авторами по всьому світу.