Хто ти, моя королево?

«Хто ти, моя королево?»
Ольга Островська

Про книгу «Хто ти, моя королево?» Ольги Островської

Коли королю Яргарду повідомили, що його дружину отруїли, він навіть відчув полегшення, бо терпіти більше не міг це безсердечне стерво. Яке ж було його здивування, коли королева вижила. От тільки, тепер вона зовсім інша.

Хто ж ця жінка?

Неллі стала жертвою фатальної помилки, і прийшла до тями в чужому світі та в чужому тілі, зайнявши місце королеви, яку власний чоловік ледве витримує, син відверто боїться, а піддані тихо ненавидять. Як вижити чужинці у палаці, повному інтриг, і не загинути від рук тих, хто вже одного разу вбив королеву? І чи зможе вона завоювати тут своє щастя, якщо шлях додому назавжди закритий?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Хто ти, моя королево?» Ольги Островської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Хто ти, моя королево?» Ольги Островської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

136 переглядів