Еротичні романи

Сортирувати за:

Еротичні історії: пікантні нотки у літературі

Серед великої кількості літературних жанрів одним з популярних, особливо у жіночої аудиторії, є любовний роман. У ньому зазвичай розкривається історія про стосунки між чоловіком і жінкою, які можуть починатись як дружні, а потім переходити у любовні. Але є відгалуження цього жанру, у якому увага акцентується не лише на почуттях, а ще й на сценах інтимного характеру, які описуються емоційно і дуже детально.

Мова йде про еротичні книги, а читають їх не тільки жінки, а й чоловіки, оскільки і їм іноді хочеться якоїсь пікантності і відвертості у літературних творах. Варто зазначити, що писати еротичні розповіді автори почали давно, але доступ до такої літератури мали не всі дорослі. Колись, щоб читати такі любовні романи, людині потрібно було бути членом спеціалізованої закритої спільноти, про яку мало хто й знав, або купувати їх в нелегальних місцях, порушуючи тим самим закон.

Кращі зразки дорослої літератури

Сьогодні доступ до книг будь-яких жанрів має кожен, особливо, якщо у нього є інтернет. Звісно, обмеження 18 + встановлене не просто так, бо еротичні книжки можуть читати лише повнолітні особи жіночої і чоловічої статі, і саме для них у сучасному світі немає тих обмежень у доступі до творів, які існували колись.

Твори, написані у даному жанрі, можуть бути різними і відрізнятись за якістю. Хтось з письменників пише занадто відверто і навіть грубо, а комусь вдається описувати все настільки тонко і елегантно, що літературний твір стає шедевром. А деякі романи, хоч і містять відверті сцени, по праву вважаються класикою світової літератури.

Тут і сучасні бестселери, які наробили багато галасу, і твори, які написані кілька десятків років тому, і світові новинки.