1
Моя неймовірна спокуса

«Моя неймовірна спокуса»
Аріана Мел

Про книгу «Моя неймовірна спокуса» Аріани Мел

— Тихо, кохана, не пручайся. Бо закину зараз через плече і покараю у спальні.

Що? Що він зараз сказав? Кохана? Чи почулося?

— Ану повтори! — видихаю йому у губи, — Як ти мене назвав?

Мої очі широко розплющені, я забуваю як дихати. Чекаю.

Він якось дивно дивиться на мене.

— Тобі не почулося, — час сповільнюється. Або ні. Це я так сприймаю цей момент, немов у сповільненій зйомці. Дивлюся, як рухаються його губи, промовляючи ці солодкі слова, — Кохаю тебе!

Земля зупиняється, перестає обертатися. А я боюся навіть дихати.

— Можеш не вірити, але така правда. Мені від тебе зносить дах! Моя. Неймовірна. Спокуса, — він напружений, чекає, застиг. Отже не дурить..?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Моя неймовірна спокуса» Аріани Мел українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Моя неймовірна спокуса» Аріани Мел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

251 переглядів