Жіночий роман

Сортирувати за:

Книги для жінок, що говорять відверто про те, що турбує в жанрі жіночого роману

Розподіл літератури за гендером почав відбуватись в епоху розквіту романтизму в європейській літературі. З того часу цей жанр книг почав розвиватись і ставати все більш самобутнім та унікальним в порівнянні з іншими видами літератури.

Його головна особливість полягала в тому, що він апелював до того, що могло бути близьким кожній жінці, яка візьме книгу до рук. Почуття, романтичні відносини та пошуки себе та своєї жіночності стали головними темами, які автори та авторки розкривали на сторінках своїх історій. Ці теми й донині вважаються важливими та в більшості актуальними для романів жанру, адже ці проблеми, певно, будуть актуальні завжди.

Читайте про те, що турбує, в жіночих романах

Книги жанру варті уваги кожної жінки, адже вони намагаються розкрити та показати наш світ так, як його бачать саме жінки. «Всесвіт жінки» стає центральним сукупним образом для більшості романів для жінок. Також важливою частиною історії стають романтичні відносини, через призму яких читач може побачити розвиток героїв та становлення їх як особистостей.

Почавши читати жіночі романи українською мовою, можна помітити, що письменники використовують ті місця та локації, що не зустрічаються в повсякденному житті звичайної жінки. Цим вони підбурюють фантазію своїх читачок, та дають змогу на мить відірватись від рутинної буденності.

Кожна історія в жіночому романі стає можливістю отримати саме те, чого не вистачає в буденному житті. Поринаючи в новий сюжет, кожна читачка отримує саме те, що бажає, в чому їй допоможуть талановиті та численні автори жанру.