1
Книга «Скандальний шлюб» українською мовою

«Скандальний шлюб»
Аріна Вільде, Марія Акулова

Про книгу «Скандальний шлюб» Аріни Вільде

Я прийняла запрошення на побачення від успішного красеня, але замість романтичної вечері отримала зухвалу пропозицію.

– Хочу запропонувати тобі стати моєю нареченою.

– Зачекай, ми з тобою бачились лише тричі, і ти вже пропонуєш мені вийти заміж?

Роман сміється. Я відповідаю посмішкою, але серце виривається з грудей. Невже моя казка справдилася і він встиг у мене закохатися? Бо я в нього – майже так.

– Ти не зрозуміла, Міро, потрібно лише вдати, що ми заручилися. Ніякого весілля не буде. Потім тихо розійдемося. Я прошу тебе зіграти роль моєї нареченої перед батьком. А я виконаю будь-яке твоє бажання…

Я погодилася зіграти роль таємної нареченої, але вже через місяць усі газети країни заполонили заголовки «Скандальний шлюб Романа Багірова: кому належить серце мільйонера?»


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Скандальний шлюб» Аріни Вільде українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Скандальний шлюб» Аріни Вільде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

468 переглядів