1
Скандальний шлюб

«Скандальний шлюб»
Аріна Вільде, Марія Акулова

Про книгу «Скандальний шлюб» Аріни Вільде

Я прийняла запрошення на побачення від успішного красеня, але замість романтичної вечері отримала зухвалу пропозицію.

– Хочу запропонувати тобі стати моєю нареченою.

– Зачекай, ми з тобою бачились лише тричі, і ти вже пропонуєш мені вийти заміж?

Роман сміється. Я відповідаю посмішкою, але серце виривається з грудей. Невже моя казка справдилася і він встиг у мене закохатися? Бо я в нього – майже так.

– Ти не зрозуміла, Міро, потрібно лише вдати, що ми заручилися. Ніякого весілля не буде. Потім тихо розійдемося. Я прошу тебе зіграти роль моєї нареченої перед батьком. А я виконаю будь-яке твоє бажання…

Я погодилася зіграти роль таємної нареченої, але вже через місяць усі газети країни заполонили заголовки «Скандальний шлюб Романа Багірова: кому належить серце мільйонера?»


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Скандальний шлюб» Аріни Вільде українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Скандальний шлюб» Аріни Вільде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

406 переглядів