2
Скандальне розлучення

«Скандальне розлучення»
Аріна Вільде, Марія Акулова

Про книгу «Скандальне розлучення» Аріни Вільде

У розпал святкування весілля я застаю свого нареченого за зрадою. Мені б розвернутися і втекти, але документи підписані, шлюб зареєстрований і тепер мені доведеться пройти через розлучення. Єдиний адвокат, який погоджується взятися за цю справу, — людина, яку я ненавиджу не менше за власного чоловіка. Але виходу немає. Доводиться погодиться.

— Ти в безвихідній ситуації і врятувати тебе можу лише я. Як цікаво життя повернулося, скажи?

— Не іронізуй. Ти допоможеш мені чи ні?

— Я весь у сумнівах. Переконай мене.

— Я заплачу тобі…

— Тобі нема чим платити, Мар’яно, ми обидва це знаємо. Увімкни фантазію. Є пропозиції, цікавіші за гроші?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Скандальне розлучення» Аріни Вільде українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Скандальне розлучення» Аріни Вільде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

160 переглядів