Новинка
Випадковий зв’язок

«Випадковий зв’язок»
Наталі Ліон

Про книгу «Випадковий зв’язок» Наталі Ліон

— Дене, охолонь, — кидаю зухвало відчуваючи на собі темнющий погляд хлопця, який невідривно дивиться у вічі. – Наш зв’язок був випадковістю. Ти чудово знаєш, що я тобі не по кишені, — мої слова викликають на обличчі Карпенка гримасу люті. Здається, ще мить і він лише одним поглядом спопелить мене вщент.

— І скільки ти хочеш за ще одну ніч? – Ден різко піднімається з місця і за секунду опиняється поруч темною скелею нависаючи наді мною. До горла підкочується задушливий ком, долоні пітніють, а серце шалено гуркоче у грудях.

— В тебе стільки немає, — відповідаю витримуючи крижаний погляд на собі.

— Я знайду. Тільки назви ціну…

Історія Інни та Дена


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Випадковий зв’язок» Наталі Ліон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Випадковий зв’язок» Наталі Ліон

Читати онлайн книгу «Випадковий зв’язок» Наталі Ліон українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Розділ 1

  Ніч. Холодно. Темрява поглинула все навколо не залишаючи жодної надії на порятунок. Життя, наче, зупинилося викинувши мене на берег власної нерозсудливості. Хоча, який там берег…
  Я на трасі. Джинси і тонка кофтинка, через яку наскрізь пробирає різкий осінній вітер повністю вимащені в багнюку, волосся розтріпане та брудне. Душа, здається, вже мертва, однак понівечене тіло вперто продовжує боротися за життя. Я ледве переставляю ноги і зовсім не усвідомлюю, в якому напрямку рухаюся. Просто йду аби не померти. Якщо вже мені вдалося вижити після катування і спроби вбивства власним чоловіком, значить це було для чогось потрібно.
  Три роки тому я свідомо штовхнула себе у прірву під назвою шлюб за розрахунком, адже щиро вірила, що це рішення єдине вірне. Господи, як же я помилялася… В погоні за розкішним життям я загнала себе в клітку, вийшла заміж за не коханого чоловіка вважаючи, що почуття для міцного шлюбу не грають вагомої ролі. Це була друга помилка…
  Рік тому я втратила батьків. Автомобільна катастрофа, в якій їх обох спіткала миттєва смерть на місці... Мабуть, ця гірка втрата стала остаточним кінцем у моєму сумнівному щасті, після якого життя покотилося у провалля. Мій чоловік відібрав у мене все, що так довго і самовіддано будував батько, а потім брат.
  Спочатку, все складалося непогано. Я не палала до Бориса великим кохання, та і він ніколи не озвучував своїх почуттів. Нас все влаштовувало, я продовжувала вести бізнес в Дніпрі, а Томашевський метався між Дніпром і столицею. Він не пхав носа у мої справи, а я у його. Так тривало приблизно два роки, після чого Борис активно почав цікавитися нашою компанією. Він запропонував відокремитися вже від брата і почати будувати спільний бізнес разом з ним, адже він тепер мій чоловік. Загалом, після довгих вмовлянь я погодилася. Втрата батьків теж наклала відбиток на моє рішення, адже крім чоловіка і брата, в мене більше нікого не залишилося. Ілля моєї ініціативи поділити компанію, не підтримав. Спочатку вмовляв подумати, але зрозумівши, що я вже прийняла рішення підписав всі папери. Дніпровська компанія об'єдналася з компанією Бориса, а брат почав розширювати свій бізнес в столиці адже він остаточно осів там із своєю сім'єю.

Відгуки на книгу «Випадковий зв’язок» Наталі Ліон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Випадковий зв’язок» Наталі Ліон одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Випадковий зв’язок» Наталі Ліон у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

478 переглядів