Гіпотеза кохання

«Гіпотеза кохання»
Елі Хейзелвуд (Алі Гейзелвуд)

Про книгу «Гіпотеза кохання» Елі Хейзелвуд

Олів Сміт — студентка-біолог, яка не вірить у кохання. Намагаючись переконати свою найкращу подругу в тому, що має стосунки, Олів у паніці цілує першого чоловіка, що трапився їй на очі. Ним виявляється Адам Карлсен – молодий і симпатичний професор, а також відомий серцеїд. На превеликий подив Олів, з якоїсь причини Адам вирішує підіграти їй. Але чи зможуть вони підтримувати фейкові стосунки, коли у справу втручаються справжні почуття?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Гіпотеза кохання» Елі Хейзелвуд українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Гіпотеза кохання» Елі Хейзелвуд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

651 переглядів