Романтична проза

Сортирувати за:

Романтична проза для теплих та затишних вечорів

Чи любите ви історії, в яких є не лише буденне життя героїв, а ще й трішки (або й не трішки) романтики? Якщо так, то вам точно сподобається читати онлайн романтичну прозу, якої на нашому сайті вдосталь.

Як і будь-які інші прозові твори, романтичні теж написані зрозумілими словами, а ще в них можуть змішуватись в один «коктейль» різні жанри, тож не варто дивуватись, якщо там будуть елементи пригодницької історії, детективу чи ще чогось. Наявність елементів інших жанрів романтичний настрій не псує, а лише робить розповідь цікавішою. Окрім того, такі твори будуть цікавішими для чоловічої аудиторії.

Головними персонажами у таких книжках можуть бути як жінки, так і чоловіки, а от серед авторів, які пишуть романтичну прозу, представниць прекрасної статі переважна більшість. Певно, тому що кохання і почуття – це жіноча парафія, як у реальному житті, так і в літературі. Але й талановиті чоловіки-письменники теж трапляються, а їх творіння виходять якимись особливо цікавими та емоційно зарядженими.

Де читати романтичну прозу?

Ким би не були ви – молодою жінкою, серйозним чоловіком чи дамою елегантного віку, а наш ресурс доступний кожному. Тут ви можете у будь-який час скачати книги жанру романтична проза безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи на інший пристрій, і насолоджуватись читанням улюблених творів.