Ожинова зима

«Ожинова зима»
Сара Джіо

Про книгу «Ожинова зима» Сари Джіо


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Ожинова зима» Сари Джіо українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Ожинова зима» Сари Джіо

ЦитатаПровали загартовують характер.
ЦитатаВтратити своє справжнє кохання - все одно що позбутися правої руки. Начебто став безруким. На все потрібно більше зусиль.
ЦитатаКожна дитина має скуштувати торт, навіть бідні діти.
Цитата- Дивне відчуття. Я відчуваю, що наближається буря, велика буря, до якої я не готова. Мені здається, що вона зруйнує мій дім, моє життя, все те, за що я так довго і так міцно трималася, з чим така тісно пов'язана. Я розумію, що це буде боляче.

Відгуки на книгу «Ожинова зима» Сари Джіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

481 переглядів