Усі яскраві місця

«Усі яскраві місця»
Дженніфер Нівен

Про книгу «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен

Головні герої роману, такі молоді, розумні та вродливі, випадково зустрічаються на виступі шкільної дзвіниці, за крок до вічної безодні. Що змусило кожного з них прийняти настільки жахливе рішення? Чи зможуть вони зцілити і врятувати одне одного? Автор роману майстерно, без жодного натяку на моралізування доводить, що наше життя — це всі кольори в одному, в усій їхній яскравості, що жодна хвороба — ані фізична, ані психічна — не може бути приводом для навішування соціальних ярликів та клеймування, що нас здатні врятувати лише співчуття та любов до близьких.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен

ЦитатаМи ж лише школярі, а це означає, що ми виключно передбачувані, і подібна подія здається нам дуже смішною. Ми сміємося з будь-якої дрібниці, особливо якщо при цьому хтось відчуває публічне приниження і готовий провалитися від сорому крізь землю.
ЦитатаЯк же жахливо відчувати, що ти любиш когось і не можеш йому допомогти.
Цитата…багато чого ми взагалі не в змозі змінити. Люди так і продовжуватимуть помирати. І йти від вас. І ви самі колись підете.
ЦитатаПотрібно жити так, щоб ні про що не шкодувати і не просити за це вибачення.

Відгуки на книгу «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

154 переглядів