Усі яскраві місця

«Усі яскраві місця»
Дженніфер Нівен

Про книгу «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен

Головні герої роману, такі молоді, розумні та вродливі, випадково зустрічаються на виступі шкільної дзвіниці, за крок до вічної безодні. Що змусило кожного з них прийняти настільки жахливе рішення? Чи зможуть вони зцілити і врятувати одне одного? Автор роману майстерно, без жодного натяку на моралізування доводить, що наше життя — це всі кольори в одному, в усій їхній яскравості, що жодна хвороба — ані фізична, ані психічна — не може бути приводом для навішування соціальних ярликів та клеймування, що нас здатні врятувати лише співчуття та любов до близьких.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен

ЦитатаМи ж лише школярі, а це означає, що ми виключно передбачувані, і подібна подія здається нам дуже смішною. Ми сміємося з будь-якої дрібниці, особливо якщо при цьому хтось відчуває публічне приниження і готовий провалитися від сорому крізь землю.
ЦитатаЯк же жахливо відчувати, що ти любиш когось і не можеш йому допомогти.
Цитата…багато чого ми взагалі не в змозі змінити. Люди так і продовжуватимуть помирати. І йти від вас. І ви самі колись підете.
ЦитатаПотрібно жити так, щоб ні про що не шкодувати і не просити за це вибачення.

Відгуки на книгу «Усі яскраві місця» Дженніфер Нівен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

88 переглядів