Книга «Двоє можуть зберігати таємницю» українською мовою

«Двоє можуть зберігати таємницю»
Карен М. Мак-Манус

Про книгу «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус

Еллері ніколи не була в Еко-Рідж, але багато про це місто чула. Саме в ньому в сімнадцятирічному віці безвісти зникла її тітка. Минає п’ять років, і про чергову новину — вбивство королеви шкільного балу міста говорять на всіх національних каналах. Саме в цей час Еллері мусить переїхати в Еко-Рідж до бабусі, яку вона ледве знає.

Малкольм виріс у тіні смерті королеви балу. Його рідний брат був головним підозрюваним у цій справі і, знеславлений, мусив поїхати з міста. Аж ось зникає ще одна дівчина, і останніми, хто бачив її живою, виявляються Еллері й Малкольм. Вони прагнуть з’ясувати, що ж сталося, і виявляють, що кожен секрет у цьому місті має багато шарів. Правда ж може виявитись набагато ближчою до дому, аніж їм обом хотілося б вірити.

І хтось задля збереження таємниці готовий піти на вбивство.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус

ЦитатаУспіх «Ферми страху» ґрунтується на тому, як сильно люди люблять, щоб їх лякали, але контрольовано. Є щось, що приносить глибоке задоволення, коли зустрічаєшся віч-на-віч із чудовиськом і залишаєшся неушкодженим. Справжні чудовиська зовсім не такі. Вони тебе не відпускають.
ЦитатаНа запечатаному пакеті красується логотип «Хейнс» і фотографія усміхненої білявки в спортивному ліфчику і трусах, що доходять їй до талії. — О ні! — О так. У буквальному значенні бабціниі трусики. Бабуся каже, що помилково купила на пару розмірів менше і забула повернути. Тепер вони твої.
ЦитатаСкажи мені, і я забуду. Навчи мене, і, можливо, запам'ятаю. Захопи мене, і я навчуся.
ЦитатаТи навіть не уявляєш, як це здорово — мати в школі дивакуватого друга. Мабуть, я не можу звинувачувати її за це. Міа стільки років зазнає принижень від таких хлопців, як Кайл і Тео, які вважають, що «бісексуальний» означає секс утрьох.

Відгуки на книгу «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

157 переглядів