Двоє можуть зберігати таємницю

«Двоє можуть зберігати таємницю»
Карен М. Мак-Манус

Про книгу «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус

Еллері ніколи не була в Еко-Рідж, але багато про це місто чула. Саме в ньому в сімнадцятирічному віці безвісти зникла її тітка. Минає п’ять років, і про чергову новину — вбивство королеви шкільного балу міста говорять на всіх національних каналах. Саме в цей час Еллері мусить переїхати в Еко-Рідж до бабусі, яку вона ледве знає.

Малкольм виріс у тіні смерті королеви балу. Його рідний брат був головним підозрюваним у цій справі і, знеславлений, мусив поїхати з міста. Аж ось зникає ще одна дівчина, і останніми, хто бачив її живою, виявляються Еллері й Малкольм. Вони прагнуть з’ясувати, що ж сталося, і виявляють, що кожен секрет у цьому місті має багато шарів. Правда ж може виявитись набагато ближчою до дому, аніж їм обом хотілося б вірити.

І хтось задля збереження таємниці готовий піти на вбивство.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус

ЦитатаУспіх «Ферми страху» ґрунтується на тому, як сильно люди люблять, щоб їх лякали, але контрольовано. Є щось, що приносить глибоке задоволення, коли зустрічаєшся віч-на-віч із чудовиськом і залишаєшся неушкодженим. Справжні чудовиська зовсім не такі. Вони тебе не відпускають.
ЦитатаНа запечатаному пакеті красується логотип «Хейнс» і фотографія усміхненої білявки в спортивному ліфчику і трусах, що доходять їй до талії. — О ні! — О так. У буквальному значенні бабціниі трусики. Бабуся каже, що помилково купила на пару розмірів менше і забула повернути. Тепер вони твої.
ЦитатаСкажи мені, і я забуду. Навчи мене, і, можливо, запам'ятаю. Захопи мене, і я навчуся.
ЦитатаТи навіть не уявляєш, як це здорово — мати в школі дивакуватого друга. Мабуть, я не можу звинувачувати її за це. Міа стільки років зазнає принижень від таких хлопців, як Кайл і Тео, які вважають, що «бісексуальний» означає секс утрьох.

Відгуки на книгу «Двоє можуть зберігати таємницю» Карен М. Мак-Манус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

108 переглядів