Дженніфер Нівен

Дженніфер Нівен

  • Дата народження: 14.05.1968
  • Країна: США

Біографія Дженніфер Нівен

Дженніфер Нівен — американська письменниця, яка протягом тривалого часу писала тільки лиш нехудожню літературу, але згодом вирішила спробувати себе в художній літературі для підлітків. Зокрема, 2015 року світ побачив найвідоміший роман письменниці — «Усі яскраві місця», який став бестселером та перекладений багатьма мовами світу.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Дженніфер Нівен українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Дженніфер Нівен допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Дженніфер Нівен складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Дженніфер Нівен ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Дженніфер Нівен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *