Анна Руе

Анна Руе

  • Дата народження: 1977 р.
  • Країна: Німеччина

Біографія Анни Руе

Анна Руе – німецька графічна дизайнерка та авторка дитячих книг. Усі томи її серії книг «Аптека ароматів» з 2018 року увійшли до списку бестселерів Spiegel (книги для молоді) та були перекладені 11 мовами.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Анни Руе українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Анни Руе допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Анни Руе складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Анна Руе ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Анна Руе»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *