Зарубіжні любовні романи

Сортирувати за:

Зарубіжні любовні романи: книги про любов і пристрасть

Романи зарубіжних письменників, у яких розповідаються історії про кохання, користуються особливою популярністю у жіночої аудиторії. Серед читачок такої літератури можна побачити як дівчат віком 16-18 років, так і жінок, яким вже за 30.

Перші із захватом спостерігають за подіями, які розгортаються на книжкових сторінках, не здогадуючись, що може бути далі, бо просто ще не мають власного життєвого досвіду, та й взагалі не так багато знають про стосунки між чоловіками і жінками. А от друга категорія читає такі романи, сприймаючи їх крізь призму прожитих у житті схожих ситуацій (хоча не завжди).

Ті любовні пристрасті, які описуються авторами у романах, для когось можуть бути мрією, бо в реальності вони такого ще не зустрічали, хоч і хотіли б. Тому книги стають своєрідним заміщенням, допомагають відчути те, чого у звичайному житті немає.

Про кого розповідають автори зарубіжних любовних романів у своїх творах?

Героями творів стають різні люди. У них не обов’язково повинні бути ідеальними зовнішність, фігура чи одяг. Вони можуть бути як заможними, так і людьми із середнім достатком, їздити на власному авто або ж ходити пішки чи користуватись метро. Типаж зовнішності може бути яким завгодно, бо насправді не це головне. Важливішим є характер героя чи героїні.

Нерідко зарубіжні романи про кохання розповідають про людей, які вже встигли розчаруватись у всьому: у житті, в собі, у стосунках. Але одна зустріч здатна все змінити. І саме з неї зазвичай починається найцікавіша частина твору.

Почуття можуть виникнути несподівано, звалившись, наче сніг на голову, а можуть визрівати тривалий час, щоб потім розквітнути у серці прекрасною «квіткою». Або ж починатись все може з неприязні чи навіть ненависті, а привести все одно до кохання, бо це та сила, яка перемагає все.

Де почитати онлайн книги про любов від зарубіжних авторів?

Якщо вам подобаються зарубіжні книги про кохання, то знайти їх можна на нашому сайті. У нас зібрана велика колекція романів, які вже встигли стати світовими бестселерами, і новинок, які завойовують увагу читачів і нерідко стають основами для кінофільмів.

Тут кожен бажаючий може читати онлайн зарубіжні любовні романи українською у будь-який день або час. А також є можливість скачати безкоштовно зарубіжні любовні романи українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон (чи інший пристрій), щоб доступ до них не зникав навіть тоді, коли не буде підключення до Мережі.