1
П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша

«П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша»
Е. Л. Джеймс

Про книгу «П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша» Е. Л. Джеймс


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша» Е. Л. Джеймс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша» Е. Л. Джеймс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша» Е. Л. Джеймс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша» Е. Л. Джеймс

ЦитатаІ моя маленька внутрішня богиня, плавно хитаючи стегнами, танцює переможну самбу.
ЦитатаЯ пускаю стогін у його відкритий рот; скориставшись цим, він проникає язиком у отвір, що утворився, і починає впевнено вивчати мій рот.
Цитата– Ти садист? – Я – Домінант. - Його погляд пропалює мене наскрізь. - Що це означає? – питаю я тихо. – Це означає, що ти добровільно визнаєш мою владу над собою. У всьому.
Цитата- Значить, сьогодні ввечері ти займешся зі мною коханням, Крістіан? - Ні, Анастейша, не означає. Я не кохаюся. Я трахкаю ... жорстко.

Відгуки на книгу «П’ятдесят відтінків сірого (50 відтінків сірого). Книга перша» Е. Л. Джеймс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1445 переглядів