Лія Арден

Лія Арден

  • Країна: Росія

Біографія Лії Арден

Лія Арден (справжнє ім’я – Влада) народилася 15 грудня у місті Санкт-Петербург. Закінчила Санкт-Петербурзький державний університет культури та мистецтв (нині СПбДІК) за спеціальністю Культуролог (Арт-менеджер). На даний момент живе та працює у Кореї.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Лії Арден українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Лії Арден допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Лії Арден складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Лія Арден ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Лія Арден»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *