Короткі любовні романи

Сортирувати за:

Короткі романи – вічні почуття

Автори щодня пишуть нові твори. Якісь із них будуть великими і займатимуть багато сторінок тексту, а деякі вийдуть короткими, але насиченими емоціями настільки, що будуть ще довго триматись у пам’яті. Є короткі жіночі романи, які здатні підняти в душі справжню бурю почуттів – так яскраво і реалістично у них все описується.

Головна особливість таких творів у тому, що на їх читання не потрібно витрачати багато часу (навіть одного вечора буває достатньо), але разом з героями можна прожити багато ситуацій. Особливо це цікаво стає, коли у власному житті замало подій і емоцій, а хочеться романтики і якихось любовних пристрастей.

Розповідають короткі романи про любов зазвичай про молодих чоловіків і жінок, які знаходяться у тому віці, коли стосунки мають у житті дуже важливе значення. Герої можуть одразу закохатись один в одного, а може їх взаємодія починатись з неприязні чи навіть ненависті. Та у будь-якому випадку все закінчується щасливо – персонажі долають усі перешкоди на життєвому шляху, а їх кохання перемагає.

Про що розкажуть короткі романи?

Читаючи короткі романи про кохання, ви ніби на деякий час занурюється в іншу реальність. Вона дуже схожа на звичайне життя, але почуття там яскравіші, випробування важчі, а перемоги солодші. Такі історії нагадують про те, що романтика все ще існує, а пристрасть може охопити людей у будь-який момент, навіть якщо 5 хвилин тому здавалось, що вони готові один одного повбивати (як мінімум поглядом).

Розповідати книги можуть про людей різних професій і соціального статусу, але особливий інтерес викликають короткі любовні романи про мільйонерів. У таких сюжетах зазвичай чоловік багатий, а його обраниця – проста дівчина (жінка), яка не має великих грошей, але вона розумна, перспективна і амбітна. Деякі персонажі-багатії можуть спершу приховувати свої статки, щоб перевірити справжнє ставлення дівчини (чи не заради грошей вона починає стосунки).

Головне, про що розповідається у коротких романах – це люди і почуття. Зазвичай це любовні романи, але до них можуть додаватись елементи й інших жанрів, наприклад, детективу, фентезі, драми. Короткими можуть бути й історичні романи (теж любовні), які перенесуть читачів у минуле.

Не обов’язково, щоб в таких творах розповідалось лише про якийсь епізод із життя героїв. Сюжет може охоплювати і десятиліття, а то й все життя персонажів, але показані будуть лише деякі найважливіші події у ньому, у тому числі й ті, що пов’язані з любовними стосунками.

Завітайте у нашу віртуальну бібліотеку і ви зможете знайти на свій смак короткі любовні романи українською і багато інших книжок. Періодично ми поповнюємо свою колекцію новинками, тож вибирати є з чого.