Випадковий син для Мільярдера

«Випадковий син для Мільярдера»
Аріна Громова

Про книгу «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової

– Здається, я вагітна, Лізо! – У шоці сказала я, опускаючись на край крісла.

– У якому сенсі? – Округлила очі подруга. – Тобто, як? Ти незаймана! Принаймні ще вчора нею точно була… Та й хлопця в тебе немає.

– Немає… І так, я незаймана. Напевно вже була…

– Почекай, я взагалі нічого не розумію! Це якась фантастика!

– Вона і є.

Вирушаючи в дорогу клініку на плановий огляд від роботи, я і подумати не могла, що мене переплутають з іншою дівчиною, повною моєю тезкою і зроблять процедуру ЕКЗ! Але найстрашніше з’ясувалося потім – виявилось, що біоматеріал належить моєму босу, владному мільярдеру Рустаму Карімову.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Випадковий син для Мільярдера» Аріни Громової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

100 переглядів