Прикинься моєю нареченою

«Прикинься моєю нареченою»
Альма Лібрем

Про книгу «Прикинься моєю нареченою» Альми Лібрем

– Вийдеш за мене заміж?
– Я тебе вперше бачу! Ми незнайомі!
– Щойно познайомились, – Лео геть не знітився. – Просто, розумієш, мені треба наречена.
– Настільки, що ти готовий робити пропозицію випадковій дівчині, яку бачиш вперше в житті?
– Так. Завтра зранку я збираюсь познайомити свого батька з нареченою. Але нареченої в мене нема. Тому я пропоную тобі нею стати.
– А якщо я відмовлюсь?
– Ніяких «якщо». Ти погодишся.

___

Бажаючи помститись колишньому, я погодилась прикинутись нареченою незнаймця… І влипла.

Лео – спадкоємець величезного спадку і кумир мільйонів. Я – проста дівчина з провінції.

І тепер я – його фіктивна наречена.

Мені не можна в нього закохуватись, це просто гра. Та, здається, моє серце вирішило інакше.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Прикинься моєю нареченою» Альми Лібрем українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Прикинься моєю нареченою» Альми Лібрем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

128 переглядів