1
Залежні від кохання

«Залежні від кохання»
Ксана Рейлі

Про книгу «Залежні від кохання» Ксани Рейлі

Меліса довірилася єдиному чоловіку, якого кохала у своєму житті, але в кінцевому результаті залишилася з розбитим серцем. Зрада — це те, чого дівчина не готова пробачити ніколи. Інколи біль змушує відкривати темні сторони навіть у найсвітліших душах. Холодна, байдужа, самовпевнена та жорстока… Такою він зробив її. Єдине, що для неї має значення, — це помста. Тепер Меліса хоче знищити його, раз за разом розбиваючи йому серце та змушуючи страждати, наперекір почуттям обох. Вона думала, що ніщо не змінить її плану помсти, але правда змусить робити вибір: ненавидіти чи кохати?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Залежні від кохання» Ксани Рейлі українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Залежні від кохання» Ксани Рейлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

222 переглядів