Камоме Шірахама

Камоме Шірахама

  • Дата народження: 7 травня
  • Країна: Японія

Біографія Камоме Шірахама

Камоме Шірахама – японська мангаїстка та ілюстраторка. Найбільш відома своєю серією «Ательє чаклунських капелюхів». Камоме Шірахама створювала обкладинки та інші ілюстрації для коміксів Marvel, DC Comics та оповідань франшизи «Зоряні війни». Вона розробила дизайн персонажів для «Старійшини» із серії короткометражних фільмів «Зоряні війни: Бачення», випущеної у 2021 році, та написала для неї адаптацію манги 2022 року.

Камоме Шірахама була номінована на безліч нагород, включаючи премію Eisner, премію Harvey, премію Kodansha Manga, Manga Taishō, Daruma d’or manga на Japan Expo Awards, премію Mangawa та Prix Babelio.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Камоме Шірахама українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Камоме Шірахама допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Камоме Шірахама складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Камоме Шірахама ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Камоме Шірахама»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *