Лицар Сімох Королівств

«Лицар Сімох Королівств»
Джордж Р. Р. Мартін

Про книгу «Лицар Сімох Королівств» Джорджа Р. Р. Мартіна

Історії, які відбуваються за сто років до подій «Пісні льоду й полум’я», коли на Залізному троні ще сиділи Таргарієни, а пам’ять про останніх живих драконів ще не стерлася, знову і знову доводять: на світі завжди є місце шляхетності й лицарству. Лицар-бурлака і його зброєносець — мужній здоровань сер Дункан Довгань і маленький голомозий Бовтун — двоє неймовірних звитяжців, на чию долю випало стільки пригод, що вистало б на цілий Вестерос. Їх не зупинять ні могутні вороги, ні королівські інтриги, ні жорстокість і несправедливість — разом вони поборють усе й вийдуть справжніми переможцями.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Лицар Сімох Королівств» Джорджа Р. Р. Мартіна українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Лицар Сімох Королівств» Джорджа Р. Р. Мартіна

ЦитатаЗ дамами завжди так – перші десять суконь, що вони приміряють, не в'яжуться з їхнім настроєм.
ЦитатаУ чоловіка є своя гордість, хоч би як низько він стояв.
ЦитатаМилосердя найкраще, коли маєш справу з благородним ворогом.
Цитата— Як — і дурень, і лицар? Ніколи про таке не чула.
— Прекрасна пані, всі чоловіки і дурні, і лицарі, коли справа стосується жінок.

Відгуки на книгу «Лицар Сімох Королівств» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

250 переглядів